Covid-19 Sağlık Rehberi | Grand Elbistan Park Hotel

GÜVENDE KAL ELBİSTAN!

Elbistan Park Hotel markası sadece misafirperverlikle değil aynı zamanda özen, temizlik ve kalite ile birlikte anılan bir tesistir. Bu sorumlulukla Covid-19 salgınının başından itibaren gerekli tüm aksiyonları hızla aldık. Hem misafirlerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutarak, devletimizin ve ilgili kurumların yönlendirmeleri dahilinde adımlarımızı attık.

Bugün yaşadığımız koşullar, daha da fazlasını yapmamızı ve yüksek standartlarımızı “Yeni Normal”e göre yeniden tanımlamamızı gerektiriyordu.

Geleneksel #Elbistan Misafirperverliği ile sağlıkla ve güvenle buluşabilmemiz için her şeyi düşündük. Bu kapsamda otelimizin tüm alanlarında, her koşulda, herkes için sağlıklı ve güvenli bir konaklama deneyimi taahhüt ediyoruz. Oluşturduğumuz yeni hijyen standartları protokolümüz ile her zamanki gibi tüm misafirlerimizin mutlak bir güven duygusuyla geleceği ve kendini evinde hissedeceği bir adres olmayı sürdüreceğiz. Hayata geçirdiğimiz tüm tedbirleri en sağlıklı koşullarda deneyimleyebilirsiniz.

Paylaş